O MNIE

  • Jestem osobą, która ma w życiu wiele pasji, ale największą z pewnością jest fotografia. Uwielbiam trudne filmy, malarstwo, indyjskie jedzenie, koty, naturę oraz specyficzną muzykę (np. Sigur Rós, Mikromusic, HEY, Myslovitz, Domowe Melodie, Nirvana, Pustki...).
    Kiedy akurat nie robię zdjęć, spędzam czas z rodziną, zajmuję się grafiką, rozpieszczaniem kota, gotowaniem, podróżowaniem i podziwianiem przyrody.

    Moją największą wadą i zaletą jednocześnie jest bycie perfekcjonistą. Przez to do przesady dbam o każdy szczegół na zdjęciach i wolę sam wszystkiego dopilnować. Za każdym razem, kiedy jadę na ślub, zmierzam z zamiarem zrobienia najlepszych zdjęć w moim życiu.

    Dlaczego 30 fotografów robiąc zdjęcie tej samej modelce, tym samym aparatem wykona 30 zdjęć ukazujących ją w bardzo odmienny sposób? Bo fotograf nie dokonuje inwentaryzacji zdarzeń. Zdjęcia ślubne, które fotograf oddaje klientom, są tak naprawdę interpretacją Waszego ślubu, zależną od jego postrzegania, wrażliwości, osobowości oraz emocji. Ja uwielbiam zdjęcia ponadczasowe, staram się, aby moje fotografie zawierały część malarskiej estetyki, nie lubię natomiast zdjęć, które nie ukazują żadnych emocji.

    Dlatego nie jestem odpowiednim fotografem dla każdego. Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia oraz czujecie, że nadajemy na tych samych falach, spotkajmy się i pogadajmy przy kawie :)