EMIL CABAJ

OFERTA ŚLUBNA

Uważam, że fotografowanie najważniejszych chwil w życiu takimi, jakie są, w zwykłym reporterskim stylu to za mało, chcę pokazać te chwile w piękny i urzekający sposób, tak, aby były dla moich klientów naprawdę wartościową pamiątką i by z przyjemnością wracali do nich po latach.
Fotografia ślubna to obok fotografii rodzinnej główna dziedzina mojej pracy w sezonie od wiosny do jesieni, pracuję głównie w obszarze województw: lubelskiego, podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego.
Fotograf to druga osoba (zaraz po panu młodym), z którą panna młoda spędzi najwięcej czasu w dniu ślubu, dlatego staram się wprowadzać przyjazną atmosferę, tak by moi klienci czuli się swobodnie w mojej obecności.
Nigdy nie wysłałem i nie wysłałbym innego fotografa do zrobienia zdjęć z uroczystości, którą ja zobowiązałem się uwiecznić, jest to gwarantowane przez jeden z paragrafów umowy.
Zdjęcia ślubne wykonuję profesjonalnymi pełnoklatkowymi aparatami z jasnymi obiektywami, dzięki czemu niestraszne mi trudne warunki oświetleniowe. Dysponuję również zapasowym sprzętem na wypadek wystąpienia jakichkolwiek awarii.
Posiadam zaświadczenie o ukończeniu kursu liturgicznego dla fotografów.

 

KAŻDY KLIENT OTRZYMUJE:

 • Zdjęcia wykonane podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, życzeń i wesela (do końca oczepin).
 • Sesję plenerową wykonaną innego dnia (około 5 godzin).
 • Minimum 500 najlepszych zdjęć zapisanych na drewnianej pamięci USB (zazwyczaj jest to ok. 600 zdjęć, ale to zależy od konkretnego ślubu).
 • Wszystkie oddane zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej.
 • 50 odbitek w formacie 15×21 na metalicznym papierze fotograficznym w ozdobnym drewnianym pudełku z grawerem (zdjęcie powyżej).
 • Prywatną galerię zdjęć zabezpieczoną hasłem (aktywną przez rok).
 • Na życzenie klienta, każdemu z gości weselnych zostawiam na stoliku karteczkę z linkiem, loginem i hasłem do osobnej prywatnej galerii, w której znajdą się tylko wybrane przez Państwa zdjęcia.
 • Ochronę zdjęć (na wszelki wypadek przechowuję na dysku kopię zapasową zdjęć).

Cena: 3400 zł

PROMOCJA! Jeśli wyrażą Państwo zgodę na publikację w moim portfolio ok. 80 zaakceptowanych przez Państwa zdjęć, otrzymają Państwo zniżkę w wysokości 200 zł (w moim portfolio znajdą się TYLKO I WYŁĄCZNIE te zdjęcia, które zgodzą się Państwo opublikować). Całkowity koszt ze zniżką wynosi 3200 zł.

WAŻNE: Terminy rezerwuję dopiero po podpisaniu umowy (umowę można zawrzeć także drogą korespondencyjną, a spotkanie ustalić w innym dogodnym terminie). Zaliczka nie jest konieczna, najczęściej rozliczam całą kwotę, dopiero kiedy klienci otrzymają zdjęcia.

DODATKOWO MOGĄ PAŃSTWO ZAMÓWIĆ:

 • Sesję narzeczeńską (szczegóły poniżej).
 • Album z wybranymi przez Państwa zdjęciami (skonfiguruj swój album).

SESJE NARZECZEŃSKIE

Uwielbiam fotografować sesje narzeczeńskie m.in. dlatego, że dają możliwość lepszego poznania pary przed ślubem. To także okazja, aby narzeczeni przyzwyczaili się do obecności fotografa i bycia w centrum zainteresowania.
Wiele par decyduje się na sesję narzeczeńską, dlatego, że chcą wyświetlać te zdjęcia, jako prezentację podczas wesela albo wykorzystać je w zaproszeniu ślubnym.

 

W CENIE 400 ZŁ OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

 • Minimum 70 zdjęć poddanych obróbce graficznej.
 • Prywatną galerię na komputery i urządzenia mobilne z funkcją pokazu slajdów (aktywną przez rok).
 • Ochronę zdjęć (na wszelki wypadek przechowuję kopię zapasową zdjęć w pełnej rozdzielczości).

Jeśli chcą Państwo podarować taką sesję komuś bliskiemu, istnieje możliwość zakupu vouchera.

Osoby zainteresowane taką sesją fotograficzną zachęcam do zapoznania się z moimi wskazówkami dotyczącymi doboru ubrań, które mogą Państwo znaleźć TUTAJ.