Opinie

Recenzje pochodzą z karty ocen serwisu Facebook

PATRYCJA PRZYTUŁA

Emil dla nas zatrzymał chwile. Dosłownie! Oglądając zdjęcia śmiałam się i płakałam, niczym w dniu ślubu. Zdjęcia niepowtarzalne, naturalne, cudowne… Kontakt i współpraca – rewelacja! Otwartość i pomysłowość Emila bezkresna! Gorąco polecam!

PAULINA SIASTAŁA

Nie ma takich słów, którymi można wyrazić nasz zachwyt nad fotografem Emilem Cabajem. Jest po prostu najlepszy. Z różnymi ludźmi mieliśmy do czynienia przy okazji organizacji wesela, ale Emil bije wszystkich na głowę profesjonalizmem i niesamowitą pasją do tego, co robi. A najlepszym dowodem są piękne zdjęcia. Co więcej, bez problemu można nawiązać z Emilem i jego towarzyszką 🙂 świetny kontakt, co pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem. Jego poczucie humoru i zaangażowanie do każdej sesji jest po prostu niespotykane. Wystarczy jeden kadr, krótka chwila i mamy gwarancję dobrego zdjęcia, bo Emil nie męczy długo jednego ujęcia. Poza tym, zdjęcia nie są ani przerysowane, ani nie są nienaturalnie obrobione – kontrast i kolory się zgadzają, kadry są piękne, otrzymujemy efekt “niepozowanych” zdjęć i czystą fotografię w najlepszej postaci. Emil to artysta. Polecamy!

MAGDALENA PROTASIEWICZ

Emil to prawdziwy artysta, który potrafi zatrzymać najpiękniejsze chwilę w prawdziwie magiczny sposób 🙂 dziękujemy za uwiecznienie tych pięknych chwil 🙂 polecamy każdemu kto chce z zachwytem przypominać sobie o najpiękniejszych chwilach w życiu zatrzymanych na zachwycające fotografii 🙂

KRZYSZTOF JURKIEWICZ

Mistrz i profesjonalista w jednym 🙂 Świetne efekty fotografii z pasją! Zdjęcia ślubne, które otrzymaliśmy od Emila wywołują uśmiech na twarzy, ciarki na plecach i… chęć kolejnej sesji 😀 jeśli będzie tylko ku temu okazja to z wielką przyjemnością skorzystamy. A jeśli chcecie mieć idealnie uchwycone momenty z Waszego życia to Emil z pewnością jest odpowiednią osobą aby Wam w tym pomóc 🙂 Polecam i pozdrawiam serdecznie!

ANNA PIŁATOWICZ

Dziękujemy za piękne zdjęcia! Profesjonalista w każdym calu. Współpraca z Emilem była przyjemnością 🙂 Otrzymaliśmy wiele pomocnych wskazówek jak mamy zachowywać się przed obiektywem. Zdjęcia ślubne, jak i sesja plenerowa – fantastyczne 🙂 Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim 🙂

WIOLETA GRELA

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniałe uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Emila będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie momentu, to Jego wizytówka. Polecam!

MARTA MALISZEWSKA

Emil – najlepszy fotograf, z którym z Mężem współpracowaliśmy. Profesjonalista, pasjonat mega zaangażowany w swoją pracę. W każdym z jego zdjęć widać spokój oraz artystyczne podejście do chwili. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Emilem i możemy go polecić w stu procentach !!! 🙂

DARIA CHOŁODY

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, szczerze i bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Emil Cabaj to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Korzystaliśmy już kilka razy z jego usług i nigdy nas nie zawiódł! 🙂 gorąco polecamy i pozdrawiamy!

IZA TUTKA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Emila, wspaniale się czuliśmy, niczym nas nie krępował, dopytywał czy tak chcemy no i jeżeli mieliśmy jakąś swoją koncepcję to też jak najbardziej pomagał nam w realizacji tego itd. Profesjonalista, zresztą zdjęcia mówią o Nim wszystko 🙂 POLECAMY!!!

MICHAŁ WOLAŃCZUK

Świetny fotograf, doskonały kontakt i współpraca. Profesjonalista, którego warto polecić.

MONIKA WÓJCIK

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Emil Cabaj to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Zdjęcia jego autorstwa to dla nas elegancja w czystej postaci obrazująca prawdziwe emocje. Jesteśmy po wrażeniem tego jak szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf – klient. Baliśmy się bardzo zdjęć z sesji, bo pozowanie do zdjęć nigdy nie było naszą mocną stroną, ale okazało się, że te obawy były zupełnie nie potrzebne. Emil ma pomysł na to jak mają wyglądać zdjęcia i pomaga od samego początku żeby efekt był satysfakcjonujący dla obydwu stron. Dziękujemy Emil za kawał dobrej roboty i przesympatyczną współpracę 🙂

ANETA SIKORA

To była nasza pierwsza sesja, której szczerze mówiąc trochę się obawiałam szczególnie ze względu na charakterek naszej córeczki kochanej 🙂 zdjęcia wyszły cuuuudowne wczoraj była sesja a dziś już z uśmiechem na buzi oglądaliśmy jej efekty kilkanaście razy 🙂 Super fotki sesja z uśmiechem na twarzy było bardzo milo i wesoło 🙂 będzie co wspominać 🙂 Dziękujemy bardzo i polecamy sesje z Emilem i Iza Pozdrawiamy

MAŁGOSIA SZ

Emil jest świetnym fotografem i fajnym facetem. Wprowadza miłą atmosferę – co ważne dla osób, które mogą odczuwać tremę przed obiektywem. W tym wypadku nie ma takiego problemu, wszelkie napięcie znika 🙂 Ma ciekawe pomysły, podpowiada i naprowadza. Dzięki tym umiejętnościom i profesjonalizmowi otrzymujemy piękne, wysmakowane kadry. Dziękujemy za miłą atmosferę i piękną pamiątkę, która pozostanie nam do końca życia. Dla zdjęć Emila można by brać ślub kilka razy w życiu 😉 Rewelacja! 🙂

KAROLINA NAJDA

Polecam serdecznie za profesjonalizm, pomysłowość, świetny kontakt, poczucie humoru, cierpliwość, porady jak zachować się przed obiektywem oraz przede wszystkim za cudowny efekt końcowy, który zostaje na długie długie lata.

MILENA NOWAK

Rewelacyjny fotograf! Mimo, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy – nie mieliśmy najmniejszych obaw przed podjęciem ostatecznej decyzji, dotyczącej wyboru fotografa na nasz ślub. Po obejrzeniu zdjęć dostępnych na stronie internetowej – wiedzieliśmy, że się dogadamy. Osiągnęliśmy efekt, o jaki nam od początku chodziło. Zdjęcia są klimatyczne, eleganckie, momentami magiczne. Nie ma w nich, tak często spotykanego nadęcia ani kiczu. Wszytko od początku realizowane jest tak, aby osiągnąć atrakcyjne kompozycje. Z ręką na sercu polecam tego fotografa, który wyróżnia się swoim warsztatem pracy na tle zamojskich fotografów ślubnych. Serdecznie pozdrawiam!

ANETA QLKA

Jakie były Państwa największe obawy przed zatrudnieniem mnie? Czy się potwierdziły? Jeśli nie to czy wydarzyło się coś pozytywnego?
Wybierając fotografa baliśmy się o jakość zdjęć. Cały swój ślub chcieliśmy zorganizować w oryginalny sposób. Szukaliśmy kogoś kto by miał pomysł, w swoich zdjęciach potrafił uchwycić chwilę i udowodnił, że umie coś więcej niż tylko trzymać aparat. Baliśmy się jak to będzie z umową, czy fotograf wywiąże się tego co ustaliliśmy. Poza tym nasz kamerzysta powiedział, że będzie współpracował tylko z profesjonalistą… Po pierwszym spotkaniu twarzą w twarz byłam spokojna – jeśli można sobie wyobrazić fotografa to właśnie tak wygląda pan Emil, poza tym lubię współpracować z konkretnymi ludźmi. A uwagi przed ślubem były bezcenne 🙂

Co podobało się Państwu najbardziej w naszej współpracy?
Fachowe podejście do naszych oczekiwań, fajna atmosfera na sesji, duże zaangażowanie, świetne pomysły na oryginalne ujęcia.

Jeśli mieliby Państwo zarekomendować moje usługi najlepszemu przyjacielowi, co by Państwo napisali?
Najlepszą rekomendacją jest efekt pracy. Nie trzeba robić specjalnej reklamy, wystarczy przejrzeć galerię. W skali ocen do 10 my dalibyśmy 15. Za profesjonalizm i podejście ogromne wyrazy wdzięczności. Panie Emilu – DZIĘKUJEMY!

DARIUSZ WAWRZAK

Używanie z głowa photoshopa, dzięki czemu zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie. Bardzo polecamy super zabawa, jakość i bardzo dobra współpraca. Widać, że zdjęcia są robione z pasją i nie są „cykane” bezmyślnie. Gdybyśmy mieli decyzje podejmować jeszcze raz na pewno byłaby taka sama Polecamy.

MADELEINE LA METTRIE

Polecam wszystkim serdecznie! Emil robił zdjęcia z wielkim zaangażowaniem co widać na zdjęcia są naturalne szczere i radosne. Emil od początku wiedział czego oczekujemy tak jakby czytał w naszych myślach! Pomimo stresu który nam towarzyszył było całkiem wesoło i swobodnie! Jego prace są przepiękne! dokładnie takie jakie chcieliśmy!