EMIL CABAJ

OFERTA ŚLUBNA

Uważam, że fotografowanie najważniejszych chwil w życiu takimi, jakie są, w zwykłym reporterskim stylu to za mało, chcę pokazać te chwile w piękny i urzekający sposób, tak, aby były dla moich klientów naprawdę wartościową pamiątką i by z przyjemnością wracali do nich po latach.
Fotografia ślubna to obok fotografii rodzinnej główna dziedzina mojej pracy w sezonie od wiosny do jesieni, pracuję głównie w obszarze województw: lubelskiego, podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego.
Fotograf to druga osoba (zaraz po panu młodym), z którą panna młoda spędzi najwięcej czasu w dniu ślubu, dlatego staram się wprowadzać przyjazną atmosferę, tak by moi klienci czuli się swobodnie w mojej obecności.
Nigdy nie wysłałem i nie wysłałbym innego fotografa do zrobienia zdjęć z uroczystości, którą ja zobowiązałem się uwiecznić, jest to gwarantowane przez jeden z paragrafów umowy.
Zdjęcia ślubne wykonuję profesjonalnymi pełnoklatkowymi aparatami z jasnymi obiektywami, dzięki czemu niestraszne mi trudne warunki oświetleniowe. Dysponuję również zapasowym sprzętem na wypadek wystąpienia jakichkolwiek awarii.
Posiadam zaświadczenie o ukończeniu kursu liturgicznego dla fotografów.

 

KAŻDY KLIENT OTRZYMUJE:

 • Zdjęcia wykonane podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, życzeń i wesela (do końca oczepin).
 • Sesję plenerową wykonaną innego dnia (około 5 godzin).
 • Minimum 500 najlepszych zdjęć zapisanych na drewnianej pamięci USB (zazwyczaj jest to ok. 600 zdjęć, ale to zależy od konkretnego ślubu).
 • Wszystkie oddane zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej.
 • 50 odbitek w formacie 15×21 na metalicznym papierze fotograficznym w ozdobnym drewnianym pudełku z grawerem (zdjęcie powyżej).
 • Prywatną galerię zdjęć zabezpieczoną hasłem (aktywną przez rok).
 • Na życzenie klienta, każdemu z gości weselnych zostawiam na stoliku karteczkę z linkiem, loginem i hasłem do osobnej prywatnej galerii, w której znajdą się tylko wybrane przez Państwa zdjęcia.
 • Ochronę zdjęć (na wszelki wypadek przechowuję na dysku kopię zapasową zdjęć).

 

Cena: 3400 zł

PROMOCJA! Jeśli wyrażą Państwo zgodę na publikację w moim portfolio ok. 80 zaakceptowanych przez Państwa zdjęć, otrzymają Państwo zniżkę w wysokości 200 zł (w moim portfolio znajdą się TYLKO I WYŁĄCZNIE te zdjęcia, które zgodzą się Państwo opublikować).
Całkowity koszt ze zniżką wynosi 3200 zł.

 

DODATKOWO MOGĄ PAŃSTWO ZAMÓWIĆ:

 • Sesję narzeczeńską (szczegóły poniżej)
 • Album z wybranymi przez Państwa zdjęciami.

SESJE NARZECZEŃSKIE

Uwielbiam fotografować sesje narzeczeńskie m.in. dlatego, że dają możliwość lepszego poznania pary przed ślubem. To także okazja, aby narzeczeni przyzwyczaili się do obecności fotografa i bycia w centrum zainteresowania.
Wiele par decyduje się na sesję narzeczeńską, dlatego, że chcą wyświetlać te zdjęcia, jako prezentację podczas wesela albo wykorzystać je w zaproszeniu ślubnym.

 

W CENIE 400 ZŁ OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

 • Minimum 70 zdjęć poddanych obróbce graficznej.
 • Prywatną galerię na komputery i urządzenia mobilne z funkcją pokazu slajdów (aktywną przez rok).
 • Ochronę zdjęć (na wszelki wypadek przechowuję kopię zapasową zdjęć w pełnej rozdzielczości).

Jeśli chcą Państwo podarować taką sesję komuś bliskiemu, istnieje możliwość zakupu vouchera.

Osoby zainteresowane taką sesją fotograficzną zachęcam do zapoznania się z moimi wskazówkami dotyczącymi doboru ubrań, które mogą Państwo znaleźć TUTAJ.