EMIL CABAJ

Tworzenie pamiątek na całe życie to wielki zaszczyt i dziękuję za zaufanie parom, które powierzyły mi zadanie utrwalenia najważniejszego dnia w ich życiu.

 

Od małego parałem się różnymi dziedzinami fotografii, najbardziej spodobało mi się jednak fotografowanie ludzi.
Moją największą wadą i zaletą jednocześnie jest bycie perfekcjonistą. Dzięki temu dbam o każdy szczegół na moich zdjęciach, ale z tego powodu pracuję sam i nie mam tyle czasu dla najbliższych, ile bym chciał.
Kiedy akurat nie robię zdjęć, spędzam czas z rodziną, zajmuję się grafiką, rozpieszczaniem kota, gotowaniem, podróżowaniem i podziwianiem otaczającej nas przyrody.
Uwielbiam zdjęcia ponadczasowe, które zawierają głębię ludzkich uczuć, posiadam umiejętność dostrzegania detali oraz intymnych chwil. Dzięki temu za pomocą fotografii mogę opowiedzieć historię każdego ślubu we wszystkich jego kolorach.
Za każdym razem, kiedy jadę na ślub, zmierzam z zamiarem zrobienia najlepszych zdjęć w moim życiu.
Kiedy klienci mówią mi, że po raz pierwszy widzą zdjęcia, na których rzeczywiście wyglądają tak jak oni, wiem, że stworzyłem coś wartościowego. To właśnie sprawia, że praca fotografa to najlepsza robota na świecie.
Każdy fotograf posiada inny styl i estetykę, która jest odzwierciedleniem jego charakteru. Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia, napisz do mnie i spotkajmy się przy kawie. Pozdrawiam.