Tworzenie pamiątek na całe życie to wielki zaszczyt i dziękuję za zaufanie parom, które powierzyły mi zadanie utrwalenia najważniejszego dnia w ich życiu.

 

Od małego parałem się różnymi dziedzinami fotografii, najbardziej spodobało mi się jednak fotografowanie ludzi.
Moją największą wadą i zaletą jednocześnie jest bycie perfekcjonistą. Dzięki temu dbam o każdy szczegół na zdjęciach, ale przez to jestem zmuszony pracować sam.
Kiedy akurat nie robię zdjęć, spędzam czas z rodziną, zajmuję się grafiką, rozpieszczaniem kota, gotowaniem, podróżowaniem i podziwianiem przyrody.
Uwielbiam zdjęcia ponadczasowe, które zawierają głębię ludzkich uczuć. Posiadam umiejętność dostrzegania detali oraz intymnych chwil. Dzięki temu za pomocą fotografii mogę opowiedzieć historię każdego ślubu we wszystkich jego kolorach.
Za każdym razem, kiedy jadę na ślub, zmierzam z zamiarem zrobienia najlepszych zdjęć w moim życiu.
Kiedy klienci mówią mi, że popłakali się oglądając zdjęcia, wiem, że stworzyłem coś wartościowego. To właśnie sprawia, że praca fotografa to najlepsza robota na świecie.
Każdy fotograf ma inny styl i estetykę, która jest odzwierciedleniem jego charakteru. Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia, napiszcie do mnie i spotkajmy się przy kawie. Pozdrawiam.